Zaznacz stronę

Firma Promo-Land powstała na bazie wieloletniego doświadczenia jej właścicieli w branży upominków reklamowych. Znajomość zasad panujących na tym rynku, specyficznych wymagań klientów oraz sposobów ich realizacji, pomogła w stworzeniu dynamicznej firmy, dostosowanej do szybko zmieniających się warunków rynkowych.

Nasza oferta obejmuje szeroką gamę artykułów reklamowych, od drobnych , masowych i tanich gadżetów, po ekskluzywne upominki przeznaczone dla Vip-ów. Na każdym z upominków oferujemy usługi znakowania odpowiednio dobrane do konkretnego artykułu (tampodruk, sitodruk, termotransfer, haft komputerowy, laser, tłoczenie czy kalka ceramiczna). Realizujemy również zamówienia specjalne wykonywane od początku do końca według pomysłu klienta (breloki PCV, piny, podkładki pod mysz, smycze reklamowe, notesy czy różnego rodzaju zestawy okolicznościowe.

Cechuje nas solidność i terminowość na którą składają się sprawdzeni i wyselekcjonowani dostawcy i przewoźnicy a także nasze własne osobiste zaangażowanie w każdą najdrobniejszą transakcję.

Pytania?

Na wszelkie pytania odpowiadamy jak najszybciej.